Nejnovější recenze ze sekce Plotry

genesis genesis

Přidáno: 28. září 2016

(naposledy upraveno 22. ledna 2018)

• velmi pekny tisk
  • jemne barevne prechody
  • prizpusobi se kvalite i typu media, na ktere chcete tisknout
  • upravuje kvalitu tisku, odstup hlavy od media, pouziti typu cerne barvy (matt vs photo)
  • umoznuje aktivovat kontrolu zarovnani media, coz se hodi zejmena u role
  • tisk na papiry, folie, a dalsi materialy (extrem pry az sklo :) ) az do 1.2mm (v zivote bych ji nekrmil sklem, to muze udelat snad jen silenec)
  • v zakladu 60ml inkouty, v prodeji cca 80ml (x 9ks) + odpadni nadrzka
  • hlavni podavac na listy papiru, zadni podavac na plakatovy tisk, predni podavac pro umelecke materialy, tisk na role az 12m
  • A2 je luxusni vec, s beznyma materialama vyrabim canvas wrapy 55x35cm
  • nastaveni detailni natolik, ze ma opravdu mnoho moznosti
  • nizsi rozliseni 1.4k / 2.8k oproti 4.4k u beznych "dokumentovek", ale dokaze s tim divy
  • format az A2 (cena A2 photopapiru je drsna)
  • ceny inkoustu (sada za cca 17k), role taky nejsou nejlevnejsi
  • pri prepinani druhu cerne velka ztrata (tusim 2-6ml) inkoustu
  • NEODPUSTI NIC, ani spatna data, ani spatne chovani, ani spatne nastaveni, tahle holka je TEZCE rozmazlena, ale pokud se s ni domluvite, da vam uzasnej vykon
  • chce poradny krmeni, jestlize ji nakrmite spatnyma datama, neocekavejte dobrej vystup, zejmena sum umi zvyraznit
  • drahe prislusenstvi, typicky podavac roli, skoda, ze neni v zakladnim vybaveni (cca 6.8K CZK)
  • slozitost nastaveni
  • pokud ji nakrmite horsim papirem, sama si snizi kvalitu tisku a nedonutite ji k lepsimu (jako kdyby chtela rict, ze to na tenhle papir stejne nema cenu)
  • rychlost prace (pomalu startuje, pomalu tiskne)
  • chybi mechanismus pro odriznuti obrazu od zbytku role
  • chybi moznost tisku na CD/DVD/BR media
  • tusim ze chybel napajeci kabel
  • nikde jsem nenasel barevne profily pro std inkousty
  • po roce a kus obcasneho pouzivani zacala skrabat leskle papiry, podpora se vyjadrila, ze se jedna o problem s tiskovou hlavou, bohuzel s ni resim zarucni opravu jiz 10dnu a zatim jsem se nehnul z mista.

Tato tiskarna urcite neni nejlevnejsi, ale je treba si uvedomit, ze to neni tiskarna urcena pro domaci provoz. Jako takovou oceni tuto fototiskarnu fotograficka studia vyrabejici produkty ve vlastni rezii.
Po prvotnim tapani a nastavovani se odmeni nadhernymi vystupy, je treba si ohlidat prepinani mezi typama cerne.
Je treba si chvili pockat, na vsechno, urcite nepatri mezi bleskovky a nekdy je slozitejsi se s ni domluvit.
80ml cartridge poskytuji hodne inkoustu i tak je treba pocitat s jejich cenou.
Osobne nejradeji tisknu na fotopapiry a platno, fotku A2 jsem jeste netiskl, ale je mi jasne, ze pro ni budu potrebovat velmi dobry a veliky obraz, protoze jak jsem jiz napsal, tahle holka neodpousti a kazdou chybu potresta a to nemilosrdne.

Co je jine kafe je technicka podpora, pokud se snazite dojednat zarucni opravu, vse se tahne a nic se nedeje. Musim zcela zodpovedne rict, ze takovou kvalitu podpory jsem videl jen jednou v zivote a u Epsonu bych ji OPRAVDU necekal. Na zaklade techto zkusenosti menim sve doporuceni pro zname z ANO na NE NE NE. Za ty penize jsem cekal uplne jiny a mnohem vstricnejsi pristup.

Přidáno: 16. srpna 2016

Zakoupeno v ForART.cz

výborný na rezanie malých detailov

Přidáno: 27. května 2016

• silhouette cameo
  • zatim nic

dobrý

Přidáno: 16. května 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Velmi přesné řezy, jednoduchý software, intuitivní ovládání, celkově skladné.
  • Mohl by mít nižší cenu, v zahraničí je výrazně levnější

Malý ale šikovný. Prozatím - z nutnosti max. přesnosti - řežu na nejpomalejší režim - jsem s výsledkem spokojen. Pokud se dobře nachystají vektory pak je výsledek perfektní i při velmi malých velikostech motivu. V této cenové kategorii je u nás konkurence velmi malá, takže zvažování který bylo snadnější a vylatilo se číst recenze (hlavně zahraniční) neboť jsem plně prozatím spokojen.

Anonym Anonym

Přidáno: 1. května 2016

• bezproblemove nastaveni
  • nadherny tisk
  • format A2 je luxus
  • tisk na papir, role, tvrde ctvrtky, podle nastaveni papiru prizpusobi kvalitu tisku, nastaveni odstupu hlavy, typ cerne, tiskne na platno
  • detekuje krive vlozeni papiru a provede korekci
  • velkokapacitni inkousty
  • cena inkoustu
  • slozitost nastaveni
  • pro velmi kvalitni tisk chce velmi kvalitni data, neodpusti vubec nic, sum na fotkach.
  • neodpusti ani neznalost, kterou ani neomluvi
  • hodilo by se odriznuti hotoveho tisku od zbytku role
  • velka velka velka spotreba inkoustu pri prepnuti z matne na photo cernou a obracene
  • hodil by se tisk na CD/DVD
  • rychlost tisku, ale kvuli te kvalite si clovek rad pocka
  • dele startuje (ono napocitat do 9ti je delsi nez do 4, ma totiz 9inkoustu + 1odpadni)

Tahle holka je hodne narocna na to, cim ji nakrmite. Na spatna data odpovi obrazem, na kterem neodpusti vubec nic, ale i pres to bude barevne dokonaly. Jeji podani barev je okomentovatelne jedinym slovem whaw, ostatne to je take reakce tech, kteri vydi jeji praci poprve.
Zatim jsem tisknul jen na matne papiry a platno, oboji k plne spokojenosti. Tesim se na lesk.

Přidáno: 23. dubna 2016

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• jednoduchý software, který umožní používat zařízení i těm, kteří s grafikou nikdy nepracovali
  • software v češtině

Plotr Graphtec Silhouette CAMEO jsme pořídili na vzorování. S plotry Graphtec máme zkušenosti cca 10 let a oceňujeme zejména jejich spolehlivost.
Ovládání je natolik intuitivní, že poté, co plotr připojíte, můžete se do pár minut zorientovat a začít pracovat.

Přidáno: 6. března 2016

HP Designjet T120

HP Designjet T120

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2016

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• formát A1+, kvalita tisku
  • nemá bezokrajový tisk papírů A3, A4
  • komunikuje pouze v AJ

Pro tiskárnu jsem rozhodl na základě dvou na sobě nezávislých doporučení kolegů, kteří T120 používají a jsou s ní spokojeni.

Přidáno: 6. února 2016

Zakoupeno v ForART.cz

• Naprostá přesnost řezu, krásný vzhled, snadné ovládání

se strojem se pracuje výborně, jediný problím byl s lepící podloužkou. Lepí hodně a je třeba ji několikrt přejet třeba o kalhoty. I tak lepila hodně a po týdnu už mi na ni papír zase nedrží. Jinak naprostá spokojenost

Brother ScanNCut2 CM 900

Brother ScanNCut2 CM 900

Přidáno: 4. ledna 2016

(naposledy upraveno 4. ledna 2016)

• Je super
  • Latky se musi podzehlovat folii, jinak se spatne rezou

Kupovala jsem si ho pro konkretni ucel, takze jsem spokojena

Ověřený zákazník Optima.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2015

Zakoupeno v Optima.cz

• Zatím běží bez chyby. Tisk super kvalita i v ČB fotografii. Hluboká černá...luxus. A2 formát trvá cca 15 min a výsledek je profesionální. Používám zatím jen polomat papíry SIHL a FOMEI VELVET 300gm...spokojenost. U lesklých médií by to mělo býti ještě o level výše :) Pletovka nemá chybu a polotony také. Doporučuji tisknout přez LIGHTROOM, má lepší nastavení a nádled. V základním programu pro tisk nejde totiž nastavit formát A2.
  • Dodané ink. jsou jen cca z 60 % plné :(
  • Nastavení je plné oken a pod. Chtělo by to trošku zjednodušit, zvláště pro začínajíci tiskaře. :)

Vhodné pro profesionální fotografy, kteří tisknou v malém nákladu. :)

Brother ScanNCut CM 300

Brother ScanNCut CM 300

Přidáno: 30. listopadu 2015

• multifunkční
  • není české menu, nejsou české fonty písma

pro práci v českém jazyce velice komplikované

Přidáno: 23. listopadu 2015

• velikost
  • maximální délka řezu

malý, dostačující, pro mne výhoda řezu až do 3m délky, občas se hodí více jak 60cm

Přidáno: 31. října 2015

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Šikovný pomocník, vyřeže i detaily, možnost zpracování jpg. a skenování vlastních návrhů. Online program na zpracovaní v ceně.
  • zatím nevím :/

Canon image PROGRAF iPF770

Canon image PROGRAF iPF770

Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2015

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• kvalita a rychlost tisku, rozlišení
  • oddělené náplně a tisková hlava
  • možnost různých šířkových rolí papíru a různých formátů řezaného papíru
  • trochu problém při přepravě a stěhování, je to fakt veliká bedna a je třeba být na to připraven

Velmi dobrý plotr pro "domácí" projektanty a menší firmy, za tu cenu je zaručena brzká návratnost investice oproti tiskům v externích planografiích

Přidáno: 18. října 2015

Zakoupeno v ForART.cz

• Funguje ako bolo v popise reze fakt vsetky materialy
  • Prilozene odporucane posuvy a hlbky nie vzdy pasuju. Ale da sa to velmi jednoducho a rychlo nastavit tazke iba malinke zdrzanie.

Produkt odporucam. Odvedcil sa mi pri vyrezavani vinyl folie. Nato ze to nieje profi zariadenie dorezava krivky, nieje problem s vylupovanim. Spokojnost vo vsetkych smeroch

Epson Stylus Pro 7890

Epson Stylus Pro 7890

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2015

Zakoupeno v Pekro

• zřejmě nejlepší tiskárna na černobílé fotky.
  • 1. Cena originálních inkoustů.
  • 2. Když si koupím fotoaparát např. od Nikonu dostanu "papírový" manuál s perfektním překladem. U tiskárny za 80 tisíc bych očekával totéž a ne ulítlý manuál na CD přeložený snad "odborníkem na zdravou výživu"..., i když viděl jsem ještě horší...

Je to solidní kus železa a zatím žádný problém...

Přidáno: 14. října 2015

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Velmi mě překvapila funkce celého přístroje. Vyřezává i malé detaily.
  • Zatím jsem na nic nepřišel

Výborný poměr cena/výkon
Důležité je precizní nalepení na lepící podklad, jinak se může vyřezávaný materiál pohnout.

Přidáno: 20. září 2015

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Nemám co vytknout. Přesně co jsem od přístroje očekával bylo splněno.

Doporučuji.

Ověřený zákazník Ráj šití Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2015

Zakoupeno v Ráj šití

• Možnost skenování. Možnost výroby vlastních šablon

V tuto dobu mam produkt cca týden. Zatím jsem neprozkoumal všechny funkce, ale pro mou potřebu, tedy výrobu vlastních šablon pro malování, je naprosto vyhovující. Tedy jsem velmi spokojen a produkt doporučuji.

Zobrazuji 121 - 140 ze 183 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...10