Nejnovější recenze ze sekce Plotry

HP DesignJet 110

Anonym Anonym

Přidáno: 28. února 2010

• velký formát A1
  • automatický podavač až do formátu A2!!
  • velmi rychle a dokonale vytisknoutá stránka
  • ekonomický tisk díky velkým zásobníků inkoustu
  • Větší rozměry a hmotnsot
  • S podavačem na A2 zabírá opravdu hodně místa a vyžaduje podložku nejméně 70cm na hloubku a 110cm na šířku

Tuto tískárnu mám doma na tisknutí cad výkresů a řeknu vám že nic lepšího snad není. Je rychlá, skvělá a levná. Co více si přát. já nejčastěji využívám tisk na A2 a proto je pro mě neocenitelný A2 automatický podavač. Co se týče rychlosti tak A2 je vytištěna za cca 1 minutu což považuji za výborné a docst rychlé. Ceny kártriží jsou docela přijatelné a hlavně jsou velkokapacitní takže něco vydrží. Já sjem sní moc spokojený a věřím že s ní bude spokojený každý, kdo potřebuje tislknout z role tak existuje verze NR které to umí a to i sautomatickou řezačkou. Za mě doporučuji všem co potřebují tisknout cad grafiku, na fotky to moc není ale i tak se dají tisknout,ale nečekejte bůch ví co. Doporučuji!!

HP Designjet 510 CH336A

HP Designjet 510 CH336A

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2010

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Kvalitní a poměrně rychlý tisk výkresové dokumentace
  • Dobrá obsluha, včetně vkládání role papíru
  • Cenově dostupný
  • Manuál dodávaný firmou HP pro zprovoznění tiskárny je poměrně dosti složitý a zmatený. Totéž i u stojanu, kde není v návodu popsáno, že šrouby na levé straně nemají být dotaženy na doraz schválně a člověk to musí po dlouhé době objevit až na spodní straně plotteru vylisované do plastu.

Produkt jsem si vybral, protože pro mé potřeby mi plně vyhovovaly jak parametry, tak cena.
Zkušenosti jsou zatím velmi dobré
Produkt se používá dobře.
Ano, doporučil.
Protože doporučil :o)
Nevidím důvod si dívat na něco pozor

HP Designjet Z6100

HP Designjet Z6100