Nejnovější recenze ze sekce Plotry

• nízká cena
  • malé rozměry
  • skenování
  • nepřesné řezání
  • problematické nastavení hloubky řezu
  • komplikované ovládání

Plotr je levný, kompaktní, umí skenovat. Tím ale bohužel jeho výhody končí. Hlavní nevýhodou je nepřesné řezání (v řádu desetin milimetru), způsobené zřejmě hlavně vůlí v uložení nože. Výměna nože nebo držáku nože nepomůže, stejně tak ani kalibrace (kterou šlo navíc provést až po aktualizaci firmwaru). Dále je problém nastavit správně hloubku řezu, pro každý držák vychází jinak, navíc se samovolně mění, což je problém hlavně u složitějších grafik. Ovládání přes dotykový displej je dost obtížné, kromě výběru předlohy prakticky nelze nic pořádně udělat, přestože tam je různých funkcí dost. Plotr je dobrý akorát tak na hraní (ovšem za ty peníze je to dost drahá hračka), na jakoukoli seriózní práci zapomeňte.

Přidáno: 17. prosince 2018

(naposledy upraveno 12. ledna 2019)

Zakoupeno v ForART.cz

• Jednoduchá obsluha, kvalitní řez.

Silhouette CURIO

Silhouette CURIO

Přidáno: 14. prosince 2018

Zakoupeno v ForART.cz

Mám ho sice jen chvíli a jsem nadšen.

Brother ScanNCut SDX1200

Brother ScanNCut SDX1200

Ověřený zákazník brother-czech Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2018

Zakoupeno v brother-czech

Splnil přesně mé očekávání. Velice dobrý přístroj s mnoha funkcemi, za rozumnou cenu, pro domácí a nenáročné kancelářské a komerční využití. Dobrá podpora ze strany výrobce. Pokud uživatel dodržuje návod a přístroj nevystavuje nadbytečné zátěži, lze očekávat velmi dobré výsledky. Zajímavý je díky multifunkčnosti a volně dostupnými doplňky, které jednoznačně určují tuto řezačku jako top přístroj ve své kategorii. Podpora spolupráce s jinými externími aplikacemi je sice obtížnější, ale výsledek je ve finále vynikající. Dobrá koupě. Nelze očekávat úplnou podporu češtiny ve všech krocích užití, ale u kterého zahraničního přístroje lze? V ČR výrobce obdobného přístroje nemáme!

Přidáno: 20. listopadu 2018

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Zatím testuji a je to super
  • řeže dobře
  • Naučila jsem se s ním rychle
  • jednoduchý program a návody na youtube
  • Drahé základní podložky a nevydrží tak jak bych si představovala

Snadno se ovládá, v programu se šablony tvoří dobře, nej šicí stroje poskytuji další šablony což je super. Umí i číst obrázky takže kdo neumís programem je to super.

EPSON SureColor SC-P800

EPSON SureColor SC-P800

Martin Jurik Martin Jurik

Přidáno: 24. září 2018

• krásný tisk
  • za málo peněz velmi kvalitní tiskárna
  • vydržel 8 týdnů bez tisknu aniž by se ucpala hlava. nebylo potřeba ani čištění.
  • Možnost připojení přes wifi (nastavte jí pevnou IP adresuú
  • google cloud print se občas hodí
  • automatické zarovnání papíru
  • bezokrajový tisk
  • rychlý tisk
  • Neumí říct kolik přesně spotřebuje inkoustu, takže nevíte přesnou cenu za fotku
  • V česku se moc nedají sehnat kvalitní neorigo inkousty takže cena inkoustu je poněkud vyšší ale kvalita je znát.

Moc nechápu ostatní komentáře typu, že tiskárna neodpouští a podobně.
Pokud máte zkalibrovaný monitor, používáte správný profil a přečtete si aspoň trochu něco o tisku, tak nechápu co lze tiskárně vytknout. Splňuje podle mě přesně to co jsem od ní čekal. Občas se mi stane že některá barva není úplně přesná, ale je to prostě omezením rozsahu barev, které má k dispozici a ve výsledku je podání dost přesné. rozlišení pro tisk na A2 je více než dostačující.
Pokud neumíte dobře fotit a ovládat počítat, tak si nekupujte takovou tiskárnu, je to pro vás blbost. tisk v tiskárně vás vyjde levněji. tohle je hračka pro lidi, které to baví. Není to nic s čím by se dalo snad nějak živit, možná jako nějaký doplněk živnosti.
Počítejte s tím, že tiskárna potřebuje pevný stůl. hlava jezdí dost rychlé a při své váze dokáže slabší stůl rozkmitat.
Jakékoliv další recenze už nejsou recenzemi ale popisu toho co musíte udělat předtím než stisknete "tisk"
Ve spolupráci s lightroomem se dá tisk nastavit dobře snadno a přesně.
Pokud chcete použít nějaký google air print nebo něco podobného tak počítejte s nízkou kvalitou a s omezenými možnostmi tisku..ale! pokud nutně potřebujete vytisknout fotku z z telefonu a použijete epsonáckou aplikaci, musím uznat, že tisk je dostatečně kvalitní a amatéři budou spokojeni i s takovou fotkou.
pokud řešíte cenu inkoustů a podobně tak si tiskárnu opravdu nekupujte..není to profi tiskárna a není to hračka za 3 tisíce. Je to dost drahý stroj s drahým provozem, ale pokud si chcete užít to že si vytisknete doma fotku, sami si ji zarámujete a bude vás to ve skutečnosti stát víc než v profi tiskárně nemluvě o tom, co vše se musíte o tisku naučit a dozvědět, tak je to velmi drahý špás a pochybuju že za nějaké 4 roky bude držet cenu.
Je to skvělá hračka a vždycky se těším na to až vyjede další výtisk, abych se mohl pokochat tím "obřím" rozměrem.

Canon imagePROGRAF PRO-1000 A2

Canon imagePROGRAF PRO-1000 A2

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2018

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Velmi jednoduché nastavení.

Canon imagePROGRAF IPF605

Canon imagePROGRAF IPF605

Přidáno: 20. července 2018

• slušný tisk
  • vysoké provozní náklady, hlučný

rozhodně nedoporučuji

Přidáno: 11. července 2018

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Jednoduchá obsluha a kvalitní tisk.

Jsem max. spokojen, protože lze jednoduše nastavit tisk
všech velikostí typových i atypických formátů. Jen se to naučit - já to zvládl za jeden den.
Kvalita tisku i rychlost výborná, spousta nastavitelných možností. Plotr je vhodný pro všechny běžné kanceláře , kde se tisknou výkresy a podobně. S tiskem obrázků nemám zkušenost.
Začínal jsem s plotrem HP 430 před 23 lety a na značku HP nedám dopustit.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2018

Zakoupeno v APOLLOs.cz

nechci

Přidáno: 30. května 2018

Zakoupeno v ForART.cz

Zatím se učím, ale plotr předčil moje očekávání.

Přidáno: 26. května 2018

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

Po 10 letech používání HP 110 plus jsem byl nucen zakoupit nový plotr.
Opět jsem vsadil na výrobek firmy HP a udělal jsem dobře.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2018

Zakoupeno v Svět Počítačů

• cena+funkce

Silhouette Cameo 3

Silhouette Cameo 3

Přidáno: 30. dubna 2018

Zakoupeno v ForART.cz

... teprve se s prací na plotru seznamuji...
stroj pracuje, návod je dostačující....

Přidáno: 12. dubna 2018

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Perfektní přesné řezání, velký výběr motivů který je součástí dodávky.
  • Možná by stálo za úvahu vypracovat podrobnější návod k použití přístroje, čímž by bylo možno zlepšit jeho ekonomický provoz.

HP Designjet T520 24" CQ890A

HP Designjet T520 24" CQ890A

Přidáno: 25. března 2018

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• wifi připojení, pěkné ovládání na displeji ,
  • cena i se stojanem
  • pěkný desing
  • zatím jsem nic neshledala, mám jej krátce
  • snad jen potřeba si pohrát s okraji - ale to je u jiných také

SureColor SC-P600

SureColor SC-P600

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2018

Zakoupeno v Megapixel.cz

Zatím nevím, jeví se dobře.

Přidáno: 19. prosince 2017

• 10 dní po uplynutí jednoroční záruky odešla tisková hlava - nová za 4000 Kč

Ověřený zákazník HP TONERY.EU Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v HP TONERY.EU

• velice kompaktní a lehký plotter, kvalita tisku
  • nejsou ovladače na win10

Dlouho jsem se rozmýšlel mezi touto tiskárnou a Canon iPF670, kterou máme v práci. HP T120 je nesrovnatelně kompaktnější, hezčí, s poloviční váhou. Tiskne hodně potichu, hlučný je jen nůž. Dodávaný software je v případě Win10 k ničemu. Běžný uživatel bude mít s instalací problém, ale pokud ji zvládne, odměnou je rychlý bezproblémový tisk ze všech možných aplikací vč. AutoCAD, atd...
Na druhou stranu např. zprovoznění tiskárny po rozbalení je tak na 5min a zvládne ji dítě, vše intuitivní, barevný display napovídá, nebo např. eprint z mobilu nastaven a zprovozněn do minuty. Problémy s instalací jsou na straně Win 10! Zatím max. spokojenost

Přidáno: 15. října 2017

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Zatím ve "zkušebním" provozu, tak uvidíme v následujících dnech a týdnech.
  • Manuál není zrovna uživatelsky přívětivě psaný.

Zobrazuji 81 - 100 ze 183 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...10